Hakkımızda

Hürmüz Turizm, 2002 yılından bu yana, Bulgaristan’a yatırım yapmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlara vize, oturum-çalışma izni, tercüme, pazar araştırmaları, mevzuat danışmanlığı, proje yönetimi, eğitim, emlak ve gayrimenkul danışmanlığı, şirket kuruluşu- organizasyonu ve tur organizasyonu gibi çok sayıda alanda hizmet sunmaktadır.

Türkiye ile Bulgaristan arasındaki ticari ve turistik ilişkilerde aktif olarak rol alan Hürmüz Turizm, komşu iki ülke arasındaki bağların Avrupa ve Asya arasındaki kültürel etkileşim üzerindeki etkilerini görerek, iki ülkenin sosyal ve ticari ilişkilerini geliştirme çabalarına ortak olmaktadır.

Birbirinin komşusu olan Bulgaristan ve Türkiye’nin jeopolitik konumları itibarıyla güçlü ilişkiler kurma potansiyelinde olduğu gerçeği ile yola çıkan Hürmüz Turizm, iki ülke arasında köprü görevini üstlenmiştir.

Faaliyet gösterdiği bu iki bölgenin hızla gelişen jeopolitik konumu, genç nüfusu ve dinamik büyüme trendi ile Hürmüz Turizm, yatırımcılara iki ülke arasında yürütülebilecek her türlü ticari ilişki ve geliştirilebilecek projeler bazında danışmanlık hizmeti sunuyor.

Çok geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan Hürmüz Turizm, kurulduğu günden bu yana hizmet sunumunda bilgi, hız, deneyim ve güven ilkeleri çerçevesinde hareket etmektedir.

*www.balkanturlari.org sitesinin tüm seyahat hizmetleri Hürmüz Turizm. tarafından verilmektedir. Her hakkı saklıdır. ©2021

 

© 2015 balkanturlari.org! Terms of Use and Privacy Policy.